05.02.-Poniedziałek

W dniu dzisiejszym na pływalni MOSiR tradycyjnie o godz. 11.00 odbyły się bezpłatne nauki pływania. Z kolei o godz. 12.00 odbyły się “Wodne gry i zabawy “. Dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach: “Wyławianie przedmiotów”, „Wyścig gąsienicy”oraz „Wyścig rybek”. Ogółem w konkurencjach wzięło udział ok. 17 dzieci. Wyniki przedstawiały się następująco:

„Wyławianie przedmiotów ”
I miejsce – Marcel Dec
II miejsce – Lena Krajka
III miejsce – Nela Kowalik

„Wyścig gąsienicy”
I miejsce – “FC Indyki”
II miejsce – “Fala górą”

„Wyścig rybek”
I miejsce – “Delfinki”
II miejsce – “Żółte kurczaki”

 

06.02.-Wtorek
W dniu dzisiejszym  na pływalni MOSiR o godz. 11.00 odbyły się kolejne zajęcia bezpłatnej nauki pływania dla dzieci. Natomiast od godz. 12.00 do godz. 12.45 dzieci z klas V – III gimn. mogły skorzystać z możliwości bezpłatnego wejścia na krytą pływalnię.

07.02.-Środa

Dzisiaj na pływalni MOSiR o godz. 11.00 odbyły się zajęcia bezpłatnej nauki pływania. Od godz. 12.00 odbywały się „Wodne gry i zabawy”. Dzieci rywalizowały w konkurencjach: „Wyścig rybaków”, “Gorące piłki”, ”Meduza”, ”Żuraw” i „Korek”. Ogółem w konkurencjach wzięło udział ok. 20 dzieci. Wszystkie zostały nagrodzone łakociami.

08.02.-Czwartek

Dzisiaj od godz.11.00 do godz. 11.45 odbywała się kontynuacja zajęć bezpłatnej nauki pływania dla dzieci. A na lodowisku od 16:00 rozgrywane były “Gry i zabawy” dla dzieci.Było wesoło,sportowo a na koniec słodko. Każdy z uczestników i wszyscy przebywający na lodowisku zostali obdarowani  słodyczami i smacznymi pączkami.

09.02.-Piątek

Na lodowisku od 10:00 rozgrywane były “Gry i zabawy” dla dzieci. W miłej i wesołej atmosferze na sportowo spora grupa dzieci brała udział w konkurencjach.Na koniec wszyscy zostali nagrodzeni słodyczami. Natomiast na pływalni MOSiR o godz. 11.00 odbyły się ostatnie już zajęcia bezpłatnej nauki pływania. Natomiast od godz. 12.00 trwały rozgrywki w Turnieju Piłki wodnej, w którym wzięło ogółem 20 dzieci.